Jaunās tehnoloģijas IVF

Mākslīgā apaugļošana un jaunās tehnoloģijas

Medicīna strauji attīstās un  ik  gadus cilvēces labā zinātniskiem pētījumiem un izstrādēm tiek piešķirti milzīgi naudas līdzekļi. Reproduktoloģijas sfēra nav izņēmums.

Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, speciālisti ir iemācījušies veikt selekciju reproduktīvajām šūnām, izvēloties kvalitatīvākās, tādējādi palielinot grūtniecības iestāšanās izredzes.

Jūs varat atlikt grūtniecību, ja to pieprasa tā brīža apstākļi. Mūsdienīgās kriokonservācijas (vitrifikācijas) metodes ļauj atlikt maternitāti vai paternitāti, piemēram, sociālu iemeslu vai onkoloģisku saslimšanu dēļ. Topošie vecāki tagad var nesatraukties par sava mazuļa veselību pat tad, ja kāds no ģimenes locekļiem ir jebkādas ģenētiskas saslimšanas nesējs. Mūsdienu tehnoloģijas ļauj ārstiem pārbaudīt absolūti visas hromosomas un noteikt noslieces no normas jau embrija stadijā.

Ir radītas jaunas vides embrijiem, spermatozoīdiem un olšūnām, sintezēti efektīvāki medikamenti un izstrādātas jaunas ārstēšanas metodes, kas būtiski paaugstina iespējamo labāko rezultātu varbūtību.

Bez šaubām, visi mūsdienu sasniegumi neauglības ārstēšanas jomā – tas ir vēl viens solis uz priekšu katram, kas vēlas iepazīt maternitātes vai paternitātes prieku. Pateicoties sasniegumiem reproduktoloģijā, neatkarīgi no šķēršļiem un dzīves apstākļiem, Jums ir izredzes kļūt laimīgiem – kļūt par vecākiem.