EmbryoGen

Jaunā vide embriju kultivēšanai – EmbryoGen

Mākslīgā apaugļošana ir daudzpakāpju process, kurā ikviens solis ir ļoti būtisks. Līdz šim to bija iespējams kontrolēt no olšūnu iegūšanas brīža līdz embriju transfēram, t.i. laboratorijas apstākļos, taču šobrīd ar jauno EmbryoGen vidi embriju attīstību iespējams veicināt arī sievietes dzemdes dobumā. Embriji līdz trešajai dienai tiek kultivēti EmbryoGen vidē, kas pēc jaunākajiem pētījumiem tas ievērojami uzlabo mātes un embrija komunikāciju šūnu līmenī. EmbryoGen ieteicams izmantot pacientēm pēc 35.g.v., kurām ir paaugstināts risks bērna neiznesāšanai. EmbryoGen sastāvā ir signālmolekulas, kuras dabīgos apstākļos atrodamas mātes audos. Šīs signālmolekulas veicina mātes un embrija komunikāciju šūnu līmenī, tādejādi aizsargājot embriju no stresa un padarot to spēcīgāku implantēties sākuma un beigu periodā.

Kā zināms, viens no iemesliem bērniņa neiznēsāšanai ir sievietes organisma imūnreakcija pret embriju kā svešķermeni, EmbryoGen uzlabo šo savstarpējo mātes un bērna šūnu komunikāciju veicinot embrija(u) implantāciju.

EmbryoGen sastāvā ir signālmolekulas, kuras var atrast mātes audos. Šīs signālmolekulas veicina mātes un embrija komunikāciju šūnu līmenī, tādejādi aizsargājot embriju no stresa un padarot to spēcīgāku implantācijas sākuma un beigu periodā. Viens no iemesliem bērniņa neiznēsāšanai ir sievietes organisma imūnreakcija pret embriju kā svešķermeni. EmbryoGen uzlabo šo savstarpējo mātes un bērna šūnu komunikāciju, kas veicina embriju implantāciju.