Jaunumi

27.07.2015

Akupunktūra – grūtniecības plānošana

Akupunktūra – grūtniecības plānošana

Akupunktūra kā organisma atveseļošanas metode

Akupunktūra ir uzskaitāma par vienu no senākajām ārstēšanas metodēm tradicionālajā medicīnā.  1979. gadā PVD (Pasaules Veselības organizācija) oficiāli atzina akupunktūru kā papildus ārstēšanas metodi. Līdz ar augstu medicīnas tehnoloģiju attīstību, akupunktūra ir kļuvusi populāra, jo sniedz dziedinošu iedarbi uz iekšējām organisma sistēmām. Dotā ārstēšanas metode ir absolūti nekaitīga un sniedz augstus rezultātus.

Plānojot grūtniecību, organisms jāsagatavo tik vilinošajam un brīnišķīgajam notikumam: pareizs uzturs un veselīgs dzīvesveids ir pamatlikumi, kuri obligāti jāievēro topošajiem vecākiem. Topošajai māmiņai, plānojot bērnu, nepieciešams aizsargāt sevi no stresa un negatīvām emocijām, jo tas var nelabvēlīgi izpausties kopējā organisma stāvoklī, kā rezultātā – novest pie problēmām ar bērna ieņemšanu.

Ar akupunktūras palīdzību var pastiprināt imunitāti, kā arī nervu sistēmu un organisma aizsargspējas. Akupunktūra pozitīvi ietekmē arī vielmaiņas procesus un enerģētisko balansu.

Pētījumi pierāda, ka akupunktūra dod pozitīvus rezultātus, atjaunojot un pastiprinot veselību, tā jau vairāk kā 5000 gadu veiksmīgi tiek pielietota profilaksei un kā papildu ārstēšanas metode dažādām saslimšanām.

Svarīgi atzīmēt, ka akupunktūras seansu var veikt tikai pieredzējis speciālists dotajā jomā. Klīnikā iVF Riga pieņem kvalificēts terapeits ar daudzu gadu pieredzi ārstēšanā ar akupunktūras palīdzību. 


Atpakaļ uz Jaunumi