Jaunumi

03.10.2016

Konference "Inovatīvās tehnoloģijas reproduktīvajā medicīnā" Minskā

Konference "Inovatīvās tehnoloģijas reproduktīvajā medicīnā" Minskā

23. septembrī Minskā (Baltkrievijā) norisinājās zinātniski-pētnieciski-praktiskā konference "Inovatīvās tehnoloģijas reproduktīvajā medicīnā". Konferenci rīkoja Baltkrievijas Republikas Veselības ministrija, Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācija, kā arī mākslīgās apaugļošanas centrs "Embrio". Šajā konferencē piedalījās klīnikas iVF Riga ārste-ģenētiķe Liene Korņejeva un mārketinga nodaļas vadītāja Lilija Agzamova. Konferences ietvaros eksperti no Baltkrievijas, Krievijas, Ukrainas, Lietuvas, Latvijas, Kazahstānas, Tatarstānas un Izraēlas prezentēja vairāk nekā 50 dažādus zinātniskos ziņojumus. 

Programmas un sekciju sēžu galvenās tēmas:

  • Strīdīgie jautājumi mākslīgās apaugļošanas tehnoloģiju sagataves procesā
  • Mūsdienīgs skatījums uz neauglīgu laulību
  • Embrioloģija un ģenētika

Ar ziņojumu par PGD pielietojumu neauglības ārstēšanai Latvijā konferencē uzstājās iVF Riga klīnikas ārste - ģenētiķe Liene Korņejeva.

Konferences laikā tās dalībnieki dalījās ar uzkrāto profesionālo pieredzi, kā arī apsprieda dažādu inovatīvu metožu pielietojumu ģenētiķu, biologu, ginekologu un reproduktologu ikdienas darbā.  Noslēdzošās diskusijas laikā dažādu valstu reproduktīvās medicīnas speciālisti pauda viedokli, ka ieviešot inovatīvās ārstēšanas metodes, klīnikām ir nepieciešama savstarpēja sadarbība un pieredzes apmaiņa.

 


Atpakaļ uz Jaunumi