Uzdod savu jautājumuclose
* - Obligātie lauki

Vecuma posma no 46-50 gadiem

Olšūnu donoru programma/Tandēma cikls/ Olšūnu donoru programma+ PGS
Šis ir posms, kurā sievietes ķermenis slinki ražo olšūnas, turklāt to kvalitāte sasniedz zemāko punktu. Savus pēcnācējus ar šādu ģenētisko materiālu rezervi radīt ir grūti, daudzos gadījumos, arī neiespējami. Par laimi, medicīnas nozare nestāv uz vietas, tā nemitīgi attīstās radot alternatīvas, kas ļauj pielāgoties pastāvošajam laikmetam ar visām tā kaprīzēm. Donoru cikli ir ļauj mums apmuļķot mūsu bioloģiskos pulksteņus. Sieviete joprojām ir spējīga iznēsāt, dzemdēt un audzināt bērnu, tikai nepieciešama neliela palīdzība no citas, jaunākas sievietes, kas ziedo daļu sevis, lai dāvinātu otrai iespēju būt mātei. 
Šis nebūt nav viegls lēmums un solis, ko spert, daudzām tas var šķist pretdabiski un nepieņemami. Tomēr, mūsu pieredze rāda, ka visas raizes un šaubas pagaist brīdī, kad paciente izdzird bērna pirmos sirds pukstus un sajūt vieglu pieskārienu sevī, no jaunas dzīvības, kas radusi drošību un uzticību ķermenī, kurā pavadīs savus pirmos dzīves mēnešus.
 

Ja reproduktīvā veselība ļauj un ja sievietei ir ļoti spēcīga vēlme izmantot savas šūnas apaugļošanai, ir iespēja izmēģināt jaunu pieeju: tandēmā ārstēšana – gan savu, gan donoru šūnu izmantošana donora ciklā. Savu un donoru šūnu attiecība šādā ārstēšanā atšķiras atkarībā no sievietes reproduktīvās veselības šajā dzīves posmā.
 

Mūsu klīnikas donoru programma šobrīd ir 110 jaunas sievietes, kuru dalība programmai ir apstiprināta ar mūsu klīnikas speciālistu piekrišanu. Ir iespējams piemeklēt katras vēlmei atbilstošu donori. Vairāk par donoru programmu lasiet sadaļā: Olšūnu donoru programma 
 

Ja grūtniecība neiestājas nezināmu iemeslu dēļ pat donoru ciklā, ieteicama Olšūnu donoru programma + PGS (Pirmsimplantācijas ģenētiskais skrīnings), lai izvelētu implantācijai tikai ģenētiski veselus un kvalitatīvus embrijus
Sazinieties ar mūsu pacientu koordinatoriem:
Jeļena Silkalna
Jeļena Silkalna
Sazināties!
Marina Vaļetko
Marina Vaļetko
Sazināties!
Nadežda Hroļenko (Runce)
Nadežda Hroļenko (Runce)
Sazināties!
Zita Gaidule (bērna kopšanas atvaļinājumā)
Zita Gaidule (bērna kopšanas atvaļinājumā)
Sazināties!

Seko mums sociālajos tīklos
Zvanīt