Uzdod savu jautājumuclose
* - Obligātie lauki

Cerklāžas pesārijis

Cerklāžas pesārija ievietošana ir jauns pakalpojums, ko piedāvā iVF Riga, tā ir iespēja novērst priekšlaicīgas dzemdības un grūtniecības neiznēsēšanu.

Viena no aktuālākajām problēmām mūsdienu dzemdniecībā ir grūtniecības neiznēsāšana un priekšlaicīgas dzemdības. Pacientēm ar ginekoloģiskām vai dzemdniecības problēmām anamnēzē (diagnosticēta neauglība, iepriekšējas grūtniecības neiznēsāšana un daudzaugļu grūtniecība) ir paaugstināts grūtniecības neiznēsāšanas risks. Šajos gadījumos profilakses nolūkos tiek rekomendēta cerklāžas pesārija ievadīšana, kas novērš priekšlaicīgas dzemdības un grūtniecības neiznēsāšanu.

Kas ir cerklāžas pesārijs?

Cerklāžas pesārijs ir neliela medicīniskā ierīce, kas tiek ievadīta makstī un palīdz to noturēt noteiktā pozīcijā. Cerklāžas pesārijs tiek ievietots makstī pirmajā vai otrajā grūtniecības trimestrī pacientēm ar:

  • Dzemdes kakla saīsināšanos
  • Pirms dzemdībām pēc dzemdes kakla konizācijas
  • Profilaktiski dzemdes kakla nepietiekamības gadījumā

Cerklāžas pesārijs ir neinvazīva metode, ko izmanto kā alternatīvu dzemdes kakla sašūšanai.

Cerklāžas pesārija ievietošana klīnikā iVF Riga

Klīnika iVF Riga piedāvā cerklāžas pesārija ievietošanu makstī. Lai izvelētos cerklāžas pesārija izmēru, pirms tam ir jāveic ginekoloģiskā apskate. Cerklāžas pesārija ievietošana tiek veikta ambulatori, bez anestēzijas un pēc procedūras Jūs varat doties mājās.

Sazinieties ar mūsu pacientu koordinatoriem:
Jeļena Silkalna
Jeļena Silkalna
Sazināties!
Marina Vaļetko
Marina Vaļetko
Sazināties!
Nadežda Hroļenko (Runce)
Nadežda Hroļenko (Runce)
Sazināties!
Zita Gaidule (bērna kopšanas atvaļinājumā)
Zita Gaidule (bērna kopšanas atvaļinājumā)
Sazināties!

Seko mums sociālajos tīklos
Zvanīt