Uzdod savu jautājumuclose
* - Obligātie lauki

Šodien palīdzēsiet Jūs – rītdien palīdzēs Jums!

Jums būs iespēja bez maksas pārbaudīt savu veselību un iziet pilnu ginekoloģisko izmeklēšanu, tajā skaitā ultrasonogrāfiju, kā arī veikt analīzes uz seksuāli – transmisīvajām slimībām, onkocitoloģiskās un bakteriālās uztriepes.

Jūs palīdzēsiet cilvēkiem, kuriem dažādu medicīnisko iemeslu dēļ nav iespējas tikt pie saviem bērniem.

Jāņem vērā, ka sievietei, kura vēlas kļūt par olšūnu donoru, jābūt gan fiziski, gan garīgi veselīgai sievietei vecumā no 18 līdz 34 gadiem. Mūsu speciālisti veic rūpīgu izmeklēšanu, kuras laikā tiek nozīmētas konsultācijas un veiktas nepieciešamās analīzes, līdz tiek nonākts līdz slēdzienam, par to, vai esat piemērota donora programmai. Izmeklēšanas ilgums, analīžu rezultātu sagatavošana un apkopošana, kopumā var ilgt līdz 3 nedēļām. Ja viss norit veiksmīgi, Jūsu dalība tiek apstiprināta un jūs veiksmīgi varat piedalīties Olšūnu donoru programmā.
Pēc Latvijas likumdošanas, donori ir pilnīgi anonīmi – topošie vecāki nevar sastapt savu donoru vai redzēt viņa fotogrāfijas, izvēle notiek pēc fenotipiskām pazīmēm: matu un acu krāsa, svars, augums, asins grupa, Rh-faktors, vecums, izglītība, hobijs, aizraušanās un intereses.

1.solis

Jums ir jāveic veselības pārbaude, jo ne visas sievietes, kas vēlas kļūt par olšūnu donoru, var piedalīties šajā procesā. 

2.solis

Pēc oficiālas uzņemšanas olšūnu donēšanas programmā, pamatojoties uz veselības stāvokli, ir nepieciešams veikt medikamentozu olnīcu stimulāciju. Bieži uzdoti jautājumi: Vai tas ietekmēs manus hormonus? Vai es pieņemšos svarā? Vai tas var radīt hormonālus traucējumus? Atbilde: FSH saturošiem medikamentiem ir īslaicīga iedarbība un tie ietekmē tikai folikulu stimulāciju.

3.solis

Olšūnu iegūšana, jeb punkcija – īslaicīgā intravenozā narkozē, notiekoša manipulācija, kuras laikā caur maksti USG kontrolē tiek veikta nobrieduša folikulu aspirācija (atsūkšana).

4.solis

Nākamajā dienā pēc procedūras notiek atgrišanās ierastajā dzīves ritmā. Novērošana pēc manipulācijas notiek turpmākās 10 dienas līdz nākamu mēnešreižu sākumam. Ja Jums nav sūdzību, tā var notikt arī distancēti – Jums būs tikai jātbild uz telefona zvaniem un jāinformē ginekologs vai klīnikas koordinatore par Jūsu pašsajūtu.

5.solis

Apskate pēc mēnešreizēm (nepieciešams ierasties klīnikā, kur Jūs apskatīs ginekologs un tiks veikta USG).

Kāds ir rezultāts?

Par dalību donoru programmā sieviete saņem padziļinātu veselības pārbaudi, pateicību un finansiālu atlīdzību no klīnikas, kā arī psiholoģisku apmierinājumu – jo viņa ir izdarījusi kādu laimīgu!

Mēs vērtējam un taupām mūsu donorus – tāpēc viņiem mūsu klīnikā iVF Riga ir paredzēta bezmaksas ginekologa konsultācija reizi gadā!

Pieteikties bezmaksas konsultācijai un uzdot Jūs interesējušos jautājumus iespējams, zvanot klīnikā iVF Riga pa tālruni: +371 67111117, vai rakstiet uz mūsu e-pastu: ivfriga@ivfriga.eu

Zvanīt