Uzdod savu jautājumuclose
* - Obligātie lauki

Šodien palīdzēsiet Jūs – rītdien palīdzēs Jums!

Jums būs iespēja bez maksas pārbaudīt savu veselību un iziet pilnu ginekoloģisko izmeklēšanu, tajā skaitā ultrasonogrāfiju, kā arī veikt analīzes uz seksuāli – transmisīvajām slimībām, onkocitoloģiskās un bakteriālās uztriepes.

Jūs palīdzēsiet cilvēkiem, kuriem dažādu medicīnisko iemeslu dēļ nav iespējas tikt pie saviem bērniem.

1.solis

Jums ir jāveic veselības pārbaude, jo ne visas sievietes, kas vēlas kļūt par olšūnu donoru, var piedalīties šajā procesā. 

2.solis

Pēc oficiālas uzņemšanas olšūnu donēšanas programmā, pamatojoties uz veselības stāvokli, ir nepieciešams veikt medikamentozu olnīcu stimulāciju. Bieži uzdoti jautājumi: Vai tas ietekmēs manus hormonus? Vai es pieņemšos svarā? Vai tas var radīt hormonālus traucējumus? Atbilde: FSH saturošiem medikamentiem ir īslaicīga iedarbība un tie ietekmē tikai folikulu stimulāciju.

3.solis

Olšūnu iegūšana, jeb punkcija – īslaicīgā intravenozā narkozē, notiekoša manipulācija, kuras laikā caur maksti USG kontrolē tiek veikta nobrieduša folikulu aspirācija (atsūkšana).

4.solis

Nākamajā dienā pēc procedūras notiek atgrišanās ierastajā dzīves ritmā. Novērošana pēc manipulācijas notiek turpmākās 10 dienas līdz nākamu mēnešreižu sākumam. Ja Jums nav sūdzību, tā var notikt arī distancēti – Jums būs tikai jātbild uz telefona zvaniem un jāinformē ginekologs vai klīnikas koordinatore par Jūsu pašsajūtu.

5.solis

Apskate pēc mēnešreizēm (nepieciešams ierasties klīnikā, kur Jūs apskatīs ginekologs un tiks veikta USG).

Pieteikties bezmaksas konsultācijai un uzdot Jūs interesējušos jautājumus iespējams, zvanot klīnikā iVF Riga pa tālruni: +371 67111117, vai rakstiet uz mūsu e-pastu: ivfriga@ivfriga.eu

Sazinieties ar mūsu pacientu koordinatoriem:
Jeļena Silkalna
Jeļena Silkalna
Sazināties!
Zita Gaidule (bērna kopšanas atvaļinājumā)
Zita Gaidule (bērna kopšanas atvaļinājumā)
Sazināties!
Marina Vaļetko
Marina Vaļetko
Sazināties!

Seko mums sociālajos tīklos
Zvanīt