Jaunās paaudzes tehnoloģijas - EmbryoScope

EmbryoScope – Jaunāko tehnoloģiju inkubators embriju attīstības procesa uzlabošanai un nepārtrauktai video novērošanai/ ierakstīšanai

Jaunākās tehnoloģijas un vēl augstāki rezultāti

iVF Riga ir pirmā un vienīga klīnika Baltijas valstīs, kura ir ieviesusi EmbryoScop tehnoloģiju mūsdienīgai IVF ārstēšanai. Uz doto brīdi EmbryoScop inkubatori tiek uzskatīti par labāko aprīkojumu mākslīgas apaugļošanas tehnoloģijās un tikai dažas klīnikas viscaur pasaulē piedāvā to savu pakalpojumu sarakstā.

Kas ir EmbryoScops?

EmbryoScops ir embriju inkubators (iekārta, kurā attīstās embriji pirms tos pārnes dzemdē) ar spēju nepārtraukti novērot reālā laikā neizņemot tos no inkubatora, kā arī ierakstīt video materiālā embriju attīstību videoformātā.  EmbryoScope ir aprīkots ar sildelementiem , kas uztur optimālu temperatūru un gāzu sastāvu inkubatora iekšienē, lai imitētu fizioloģiskus dzemdes apstākļus, kas ir nepieciešami embrijam un ļauj tam augt drošā un kontrolētā vidē bez jebkādiem pārtraukumiem embriju kultivācijas laikā, tādejādi neizraisot stresa faktorus embriju attīstībā. 

Indikācijas neauglības ārstēšanai ar EmbryoScopa palīdzību: 

  • Pacietiem ar neveiksmīgu embriju implantāciju iepriekšējos IVF ciklos
  • Pacientiem ar sliktu olšūnu vai spermas kvalitāti
  • Pacientiem vecumā pēc 35 gadiem
  • Ar vairākiem pārtrauktas grūtniecības gadījumiem

EmbryoScope lietošanas priekšrocības:

Ta darbojas kā novatorisks embriju selekcijas instruments

Embrioskopa inkubatora iebūvētā kamera nepārtraukti ieraksta video formātā visus embriju attīstības posmus, kas ļauj embriologiem:

  • Izvēlēties augstākās kvalitātes embrijus, lai sasniegtu visaugstākos implantācijas rezultātus;
  • Izslēgt embriju ar attīstības anomālijām turpmāku izmantošanu transfēram

Jebkuru stresa faktoru izslēgšana embriju apstrādes laikā

Standarta neauglības ārstēšanas procesos kā IVF vai ICSI embrijiem ir jābūt izņemtiem no speciāli apsildītiem inkubatoriem, ikdienišķu pārbaužu nolūkos, lai novērtētu to attīstību un izvēlētos augstākās kvalitātes embrijus – transfēra procedūrai.

Pētījumi rāda, ka izmantojot EmbryoScope embriju kultivācijā, tiek palielināts veiksmīgas IVF ārstēšanas un grūtniecības iestāšanas rezultāts līdz pat 20%.

Sazinieties ar mūsu pacientu koordinatoriem:
Jeļena Silkalna
Jeļena Silkalna
Sazināties!
Zita Gaidule
Zita Gaidule
Sazināties!
Marina Vaļetko
Marina Vaļetko
Sazināties!

Seko mums sociālajos tīklos