Uzdod savu jautājumuclose
* - Obligātie lauki

2018. gads – iVF Riga skaitļos un faktos

IVF Riga
https://www.ivfriga.lv/jaunumi.html2019-02-08

2018. gada rezultāti parādīja, ka klīnika iVF Riga attīstās pareizajā virzienā, veiksmīgi ieviešot jaunākos sasniegumus reproduktoloģijas, androloģijas, ģenētikas un embrioloģijas jomā un kombinējot dažādas progresīvas metodes individuāla ārstēšanas plāna izstrādei katram pacientam.
Mūsu embrioloģiskās laboratorijas darba efektivitāte nerada šaubas – embriju izdzīvošana pēc saldēšanas ir 98%, kas pārsniedz starptautiskos standartus (ESHRE - 95%). Biopsija 2018. gadā ir veikta 303 pacientiem – nobioptēti 1500 embriji!!! Salīdzinājumam: 2017. gadā biopsija tika veikta 900 embrijiem...
Ir patīkami, ka arī mūsu pacientiem nav šaubu, ka, ja ir noteiktas indikācijas (sievietes pēc 35 gadiem un vīrieši pēc 45 gadiem; pacienti pēc vairākkārtējiem IVF cikliem; pēc atkārtotiem spontāniem abortiem vai grūtniecības pārtraukšanām; ar diagnosticētām izmaiņām kariotipā), jāveic preimplantācijas ģenētiskā diagnostika (PGT) IVF programmas ietvaros. Tāpēc ir ļoti svarīgi izaudzināt embrijus līdz 5. dienai (blastocistas stadija) un veikt trofektodermas biopsiju (blastocistas virsmas slāņa šūnas, no kurām pēc tam tiek veidota placenta). Šādā testēšanā ir iespējama precīzāka ģenētisko noviržu diagnostika, jo tā tiek veikta ar vairāk šūnu. Rezultātā mēs izvēlamies tikai ģenētiski veselus embrijus, kas izraisa grūtniecības iestāšanos un veselīgu mazuļu piedzimšanu! Mūsu Ģenētiskā centra laboratorijā šobrīd ir analizēti uz ģenētiskām patoloģijām jau 2183 embriji.
Priekšā ir jauni sasniegumi.
Ar citiem iVF Riga statistikas datiem var iepazīties  šeit


Back
Zvanīt