Uzdod savu jautājumuclose
* - Obligātie lauki

8. Starptautiskais IVIRMA Kongress

IVF Riga
https://www.ivfriga.lv/jaunumi.html2019-04-08

No 2019. gada 4. līdz 6. aprīlim iVF Rīga klīnikas medicīnas direktore un vadošā reproduktoloģijas speciāliste Dr. Violeta Fodina, embrioloģijas laboratorijas un kvalitātes sistēmas vadītāja Evija Pīmane, kā arī molekulārā ģenētiķe Dace Bērziņa apmeklēja 8. Starptautisko IVIRMA kongresu, kas šogad norisinājās Palma de Maljorkā, Spānijā.
Šī gada visaugstākā līmeņa reproduktīvās medicīnas kongress pulcēja vadošos starptautiskos lektorus no dažādām valstīm, lai runātu par jaunākajiem sasniegumiem un pētījumu rezultātiem reproduktīvajā medicīnā, kā arī dalītos ar visnovatoriskākajām metodēm.
Kongress tradicionāli ir vērsts uz tagadnes problēmām un nākotnes vīzijām - pilnām ar lielām iespējām un izaicinājumiem visiem profesionāļiem, kas specializējās reproduktīvajā medicīnā.
Galvenie kongresā apspriestie jautājumi bija pētījumi un sasniegumi saistītiem ar “vāju olnīcu atbildi”; olnīcu atjaunošanos; efektīvāku sagatavi IVF cikliem; policistisko olnīcu problēmām; grūtniecība pēc IVF - novērošana un iezīmes; pašreizējie androloģijas jautājumi; jaunas alternatīvas auglības saglabāšanai vēža slimniekiem…
Apmeklējot šo kongresu, mēs pārliecinājāmies, ka strādājam un attīstāmies pareizajā virzienā, apvienojot reproduktīvo veselību un ģenētiku, izmantojot jaunākās pieejas un tehnoloģijas.


Back
Zvanīt