Uzdod savu jautājumuclose
* - Obligātie lauki

Drīzumā

IVF Riga
https://www.ivfriga.lv/jaunumi.html2020-07-16

iVF Riga Ģenētikas centra profesionālā ārstu, ģenētiķu un embriologu komanda šobrīd strādā pie raksta “Rezultāti pēc embriju ar hromosomālo mozaīcismu transfēra: reproduktīvās medicīnas centra pieredze” /Dr. Violeta Fodina, Dr. Ieva Grīnfelde, Dr. Liene Korņejeva, Dr. Aigars Dzalbs, Dr. Natālija Vedmedovska, Dr. Irina Kovaļova, Baiba Alkšere, Dace Bērziņa, Una Čonka, Santa Andersone, Sandra Krasucka, Arita Blumberga/.
Šajā rakstā galvenā uzmanība pievērsta mozaīkas embriju pārnešanas iespējām un pamatojumam IVF ciklos.


! Drīz mēs uzzināsim:      

  • kas ir embriji ar hromosomālo mozaīcismu;
  • vai tos ir iespējams izmantot pārnešanai;
  • kādos gadījumos tas ir iespējams un pat nepieciešams;
  • kādas ir veiksmīgas pārnešanas un veselīga mazuļa piedzimšanas iespējas?

2014. gadā Latvijā tika atvērts pirmais Baltijas valstīs un Ziemeļeiropā Ģenētikas centrs ar mūsdienīgi aprīkotu laboratoriju un plašām iespējām veikt dažādu veidu padziļinātu ģenētisko testēšanu.
2015. gada jūlijā pasaulē nāca pirmais bērniņš Latvijā, kurš piedzimis pēc pirmsimplantācijas ģenētiskā skrīninga (PGT-A/PGS), kas tika veikts mūsu Ģenētikas centrā.
2017. gada jūlijā pirmo reizi Latvijā un visā Baltijā ir dzimuši bērniņi, izmantojot pirmsimplantācijas ģenētisko diagnostiku (PGT-M/PGD).

Mēs esam līderi dažādu inovatīvo tehnoloģiju ieviešanā, un visi mūsu izmeklējumi un testi tiek veikti uz vietas mūsu laboratorijā. Par katru no testiem Jūs saņemt saprotamu skaidrojumu un ģenētiķa konsultāciju.


Back
Zvanīt