Uzdod savu jautājumuclose
* - Obligātie lauki

Embrioskops – Jaunāko tehnoloģiju inkubators embriju attīstības procesa uzlabošanai

IVF Riga
https://www.ivfriga.lv/jaunumi.html2014-01-13

Jaunākās tehnoloģijas un vēl augstāki rezultāti

iVF Riga ir pirmā un vienīga klīnika Baltijas valstīs, kura ir ieviesusi Embrioskopa tehnoloģiju mūsdienīgai IVF ārstēšanai. Embrioskopa inkubatori tiek uzskatīti par jaunāko un labāko aprīkojumu mākslīgas apaugļošanas tehnoloģijās un tikai dažas klīnikas viscaur pasaulē piedāvā to savu pakalpojumu sarakstā.

Kas ir Embrioskops?

Embrioskops ir inkubators ar spēju nepārtraukti novērot un ierakstīt video materiālā embriju attīstību, tam ir ierīkota video kamera, kas noteiktos laika posmos (katras 15-20 minūtes) uzņem embriju attēlu veidojot ikkadra video (time-lapse).  Tas ir aprīkots ar sildāmelementiem , kas uztur optimālu temperatūru un nodrošina speciālu gāzu sastāvu inkubatora iekšienē, lai imitētu fizioloģiskos apstākļus mātes vēderā. Tādejādi nodrošinot optimāli labākos fizioloģiskās apstākļus, kas ir nepieciešami embrijam un ļauj tam augt droša un kontrolētā vidē bez jebkādiem pārtraukumiem embriju kultivācijas laikā (minimālā apiešanas ar embrijiem IVF procesa laikā), tādejādi neizraisot stresa faktorus embriju attīstībā. 

Indikācijas IVF ārstēšanai ar Embrioskopa palīdzību: 

  • Pacietiem ar neveiksmīgu embriju implantāciju iepriekšējos IVF ciklos
  • Pacientiem ar sliktu olšūnu vai spermas kvalitāti
  • Pacientiem vecumā pēc 35 gadiem
  • Ar vairākiem pārtrauktas grūtniecības gadījumiem 
  • Ar sliktu embriju attīstību iepriekšējas ārstēšanās

Priekšrocības lietojot Embrioskopu: 

Tās darbojas kā novatorisks embriju selekcijas instruments.

Embrioskopa inkubatoram ir iebūvēta kamera, kura nepārtraukti novēro un ieraksta video visus embriju attīstības posmus, kas ļauj embriologiem novērot sekojošu:
  • Embriju šūnu dalīšanas veidus un izvēlēties augstākās kvalitātes embrijus, lai sasniegtu visaugstākos implantācijas rezultātus; 
  • Embriju ar hromosomālām anomālijām izslēgšana un izmeklēšana (pamatojoties uz embriju attīstības video)
Jebkuru stresa faktoru izslēgšana embriju apstrādes laikā laboratorijā. Standarta neauglības ārstēšanas procesos, tādos kā IVF vai ICSI embrijiem ir jābūt izņemtiem no speciāli apsildītiem inkubatoriem, ikdienišķu pārbaužu nolūkos, lai novērtētu to attīstību un turpmāk būtu iespējams izvēlēties augstākās kvalitātes embrijus – embriju transfera procedūrai.

Ar embrioskopa inkubatoriem nav nepieciešams izņemt embriju no drošās inkubatora vides, kas ievērojami samazina stresa faktorus embriju attīstībai un palīdz izvairīties no bojājumu izdarīšanas selekcijas procesa laikā pirms embriju transfera.   Pētījumi atklāj, ka izmantojot embrioskopa inkubatoru embriju kultivācijas procesā  tiek palielināts veiksmīgas IVF ārstēšanas un grūtniecības iestāšanas rezultāts līdz pat 20%  Turpmākai informācija, kā var pieteikties uz IVF ārstēšanu ar Embrioskopu, lūdzu sazinieties ar mums caur sekojošu e-pastu: lena.silkalna@ivfriga.eu

Back
Zvanīt