Uzdod savu jautājumuclose
* - Obligātie lauki

EmbryoScope algoritmu salīdzinājums ar embriju ģenētisko pārbaužu rezultātiem

IVF Riga
https://www.ivfriga.lv/jaunumi.html2018-05-25

Novērtējot embrija kvalitāti, tiek ņemti vērā embrija morfoloģiskie rādītāji (embriju vizuāls novērtējums pēc šūnu skaita, izmēra un fragmentu daudzuma embrijā), kā arī tas, kad un kādos laika periodos embrijs dalās jeb embrija kinētika, kas tiek novērtēta ar algoritmu palīdzību. Zinātniski pierādīts, ka embrija kinētika var liecināt par embrija ģenētisko kvalitāti, tādēļ tika salīdzināts embriju algoritma novērtējums ar ģenētisko pārbaužu rezultātiem.
Datu analīzē iekļauti 468 bioptēti un ģenētiski analizēti embriji, kuriem veikta PGT-A (Pirmsimplantācijas ģenētiskā testēšana uz aneiploīdiju jeb Pirmsimplantācijas ģenētiskais skrīnings (PGS) pēc vecas klasifikācijas).

Iegūtie rezultāti liecina par to, ka EmbryoScope Basic algoritms, kā arī KIDScore algoritms nevar aizstāt embriju ģenētisko skrīningu, bet var būt papildus novērtējums embriju izvēles brīdī, jo tie palīdz izlemt, kuru no embrijiem izvēlēties transfēram; veikt biopsiju pareizā laikā un pēc tām pārbaudīt uz ģenētisko noviržu klātbūtni (PGT).

! Lai atrastu "zelta embriju", ir nepieciešama kombinācija: EmbryoScope + PGT. Apvienojot šīs divas tehnoloģijas, mēs varam palīdzēt pacientiem, kuriem nebija veiksmīgu rezultātu pēc iepriekšējās IVF ārstēšanas cikliem. 


Back
Zvanīt