Uzdod savu jautājumuclose
* - Obligātie lauki

ESHRE 2018

IVF Riga
https://www.ivfriga.lv/jaunumi.html2018-07-04

Šogad gandrīz visi klīnikas iVF Riga speciālisti apmeklēja 34. ESHRE (European Society of Human Reproduction and Embryology) ikgadējo sanāksmi, kas notika Barselonā, Spānijā, no 2018. gada 1. līdz 4. jūlijam, kā arī pirmskongresa kursus, kas veltīti atšķirīgām tēmām, dažādu reproduktīvās medicīnas jomu speciālistiem.
Šis lieliskais medicīnas sabiedrības notikums tradicionāli piesaista speciālistu no visas pasaules uzmanību un kalpo kā lieliska platforma viedokļu apmaiņai un jaunākas informācijas iegūšanai reproduktoloģijas, embrioloģijas, šūnu terapijas u.c. jomās.
Šī gada galvenās tēmas bija: jauna pieeja vīriešu neauglības ārstēšanā; endometriozes ārstēšana; grūtniecība un onkoloģija (auglības saglabāšana pacientiem ar onkoloģiskām saslimšanām); dažādas ģenētiskās testēšanas metodes un pieejas reproduktoloģijas jomā; šūnu terapija neauglības ārstēšanā; auglības izpratne un veidi, kā to paplašināt visā pasaulē.
Pēdējā tēmā tika sniegti vairāki ļoti informatīvi ziņojumi, kā izmantot jaunus mediju līdzekļu formātus (piemēram, komiksus, zīmējumus, speciālās nodarbības skolās), lai radītu novatoriskus veidus un piesaistītu plašāku iespējamo auditoriju neauglības un IVF tēmai, un informāciju par neauglības ārstēšanas iespējām padarītu par pēc iespējas maksimāli saprotamu pacientiem.
Klīnikas iVF Riga speciālisti apmeklēja arī plašu zinātnisko un komerciālo izstādi, kas bija organizēta ESHRE konferences ietvaros, kur tika prezentēti jaunākie laboratorijas un klīniskie produkti.
Jāpiebilst, ka pagājuši jau 40 gadi kopš pirmā bērniņa piedzimšanas ar atbalstāmo reprodukciju palīdzību. Luīze Brauna dzimusi 1978. gadā, un kopš tā laika, saskaņā ar ESHRE datiem, ar IVF palīdzību ir piedzimuši vairāk nekā astoņi miljoni bērnu.
Reproduktoloģijas sfēra virzās uz priekšu tik strauji, ka ir nepieciešams attīstīt, ieviest jaunas tehnoloģijas, apvienot dažādas ārstēšanas metodes un apzināties galvenos nākotnes virzienus. Tas viss palīdzēs mums ikdienā strādāt pie labākiem rezultātiem mūsu pacientiem.
 


Back
Zvanīt