Uzdod savu jautājumuclose
* - Obligātie lauki

Inovatīvs risinājums tiem, kuri saskārušies ar vairākkārtiem neveiksmīgiem IVF cikliem

IVF Riga
https://www.ivfriga.lv/jaunumi.html2019-01-23

JAUNUMS no klīnikas iVF Riga! Tagad varam palīdzēt tiem pāriem, kuri medicīniskās apaugļošanas laikā ir saskārušies ar šādām problēmām:

  • no vairākām olšūnām apaugļojās tikai dažas un embriju (blastocistas) attīstība nenotika pareizajā tempā;
  • embriji audzēti līdz trešajai dienai, veikts transfērs, bet grūtniecība neiestājās;
  • embrija attīstība apstājās līdz 5 dienai un transfērs nebija iespējams;
  • tikai daži embriji no vairākām apaugļotām olšūnām attīstījās līdz piektajai dienai, un transfērs tika veikts, bet grūtniecība neiestājās.

Mēs katru dienu strādājam, lai rastu Jums atbildes un sniegtu risinājumus. Arī šoreiz iVF Riga Ģenētikas centrā ir izstrādāta jauna ģenētiskā analīze, kas palīdzēs mums diagnosticēt embrionālās dalīšanās defektus. Tieši tas var būt viens no iemesliem, kāpēc ir neveiksmīga olšūnu apaugļošana, embrija (blastocistas) attīstība apstājas jeb arestējas vai neiestājas grūtniecība pat, ja embrijs (blastocista) ir attīstījies līdz nepieciešamajai stadijai, lai veiktu transfēru.
Pēc testa veikšanas, mēs varēsim konstatēt, vai ir izmaiņas attiecīgos gēnos un ja izmaiņas tiks konstatētas, piedāvāsim risinājumu, lai pāris tomēr varētu tikt pie bērniņa un visi cikla etapi būtu veiksmīgi.
Svarīgi! Janvāra pēdējā ceturtdienā Dr. Violeta Fodina veltīs konsultāciju dienu tikai pāriem, kuri uzskata, ka viņiem nepieciešams šis tests. Lūdzu, veiciet laicīgi pierakstu, un kopīgiem spēkiem mēģināsim atrast risinājumu tieši Jums. Pieraksts pa tālr. +371 67 111 117.
#SaprotamiParAnalizem


 


Back
Zvanīt