Uzdod savu jautājumuclose
* - Obligātie lauki

Jaunās paaudzes EmbryoScope+

IVF Riga
https://www.ivfriga.lv/jaunumi.html2018-02-12

iVF Riga Embriolaboratorijā ir uzstādīts un jau sāka strādāt jaunās paaudzes, vismūsdienīgāko tehnoloģiju inkubators embriju attīstības procesa uzlabošanai, kā arī nepārtrauktai videonovērošanai un ierakstīšanai EmbryoScope+.
Jāatzīmē, ka iVF Riga ir pirmā klīnika Baltijas valstīs, kura jau 2013. gadā ir ieviesusi EmbryoScope tehnoloģiju mūsdienīgai IVF ārstēšanai. Šobrīd EmbryoScope inkubatori tiek uzskatīti par labāko aprīkojumu mākslīgas apaugļošanas tehnoloģijās, un ne visas klīnikas pasaulē piedāvā to savu pakalpojumu klāstā.
Embriju inkubatorā attīstās (kultivējas) embriji pirms to ievietošanas dzemdē, tas dod iespēju nepārtraukti novērot embrijus reālā laikā neizņemot tos no inkubatora, kā arī ierakstīt embriju attīstību videoformātā.  EmbryoScope ir aprīkots ar sildelementiem, kas uztur optimālu temperatūru un gāzu sastāvu inkubatora iekšienē, lai imitētu fizioloģiskus dzemdes apstākļus, kas ir nepieciešami embrijam un ļauj tam augt drošā un kontrolētā vidē bez jebkādiem pārtraukumiem embriju kultivācijas laikā, tādejādi neizraisot stresa faktorus embriju attīstībā.
Jaunais EmbryoScope+ ļauj vienlaicīgi kultivēt 15 pacientiem līdz pat 16 embrijiem katram, kas ir divreiz vairāk kā iepriekšējā iekārtas versijā.
Inkubatoram komplektācijā ir svītrkodu sistēma pacientu identifikācijai.
Jaunākajā iekārtas versijā uzlabotas embriju attēlu analizēšanas funkcijas, nodrošināti vēl kontrolētāki apstākļi embriju kultivācijai, lai nebūtu nekādu ārējās vides izraisītu stresa faktoru.
Mēs esam pārliecināti, ka, izmantojot jauno aparatūru, spēsim sasniegt vēl augstākus rezultātus!

 


Back
Sazinieties ar mūsu pacientu koordinatoriem:
Jeļena Silkalna
Jeļena Silkalna
Sazināties!
Zita Gaidule (bērna kopšanas atvaļinājumā)
Zita Gaidule (bērna kopšanas atvaļinājumā)
Sazināties!
Marina Vaļetko
Marina Vaļetko
Sazināties!

Seko mums sociālajos tīklos
Zvanīt