Uzdod savu jautājumuclose
* - Obligātie lauki

Konference “Postnatālo cilmes šūnu izmantošanas iespējas onkoloģijā un onkohematoloģijā”

IVF Riga
https://www.ivfriga.lv/jaunumi.html2018-01-19

2018. gada 1. martā klīnika iVF Riga un iVF Riga Cilmes šūnu centrs organizēs bezmaksas zinātniskas un praktiskas ievirzes medicīnas konferenci “Postnatālo cilmes šūnu izmantošanas iespējas onkoloģijā un onkohematoloģijā”. Konferences norises vieta: Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel (Elizabetes 55, Rīga).
Konferences mērķauditorija – dažādu specialitāšu ārsti, īpaši onkologi un onkohematologi, kā arī biotehnologi un laboratorijas speciālisti, kas interesējas par šūnu tehnoloģiju problēmām un vēlas saņemt jaunākās zināšanas par šūnu terapijas iespējām.
Esam īpaši lepni paziņot, ka iVF Riga klīnika konferences dalībniekiem sniegs unikālu iespēju iepazīties ar īpaši uzaicinātu, nozarē ievērojamu zinātnieku know-how. Arnon Nagler, MD, Chaim Sheba Medicīnas centra Hematoloģijas nodaļas un Kaula smadzeņu transplantācijas un nabassaites asins bankas direktors, Telavivas Universitātes medicīnas profesors (Izraēla) savā lekcijā „Nabassaites asins šūnu transplantācija hematoloģisko audzēju ārstēšanā un pielietojums akūtās leikēmijas gadījumā” dalīsies ar savu pieredzi šajā sfērā.
Ar ļoti svarīgām iestrādēm transplantācijas jomā iepazīstinās Aleksandra Aizenštadta, PhD, I. Mečņikova Ziemeļrietumu valsts medicīnas universitātes šūnu tehnoloģijas zinātniskās laboratorijas zinātniskais darbinieks. A. Aizenštadta dalīsies ar pieredzi šūnu terapijā lekcijā „Mezenhimālo stromālo šūnu un hematopoētisko cilmes šūnu transplantācija”.  
Dr. Violeta Fodina, iVF Riga ģenerāldirektore un vadošā speciāliste ginekoloģijas un reproduktoloģijas jomā, pastāstīs par mūsu Cilmes šūnu centru, tā iespējām un nākotnes plāniem.  
Konferences mērķis ir iepazīstināt medicīnas speciālistus ar cilmes šūnu specifisku pielietojumu hematoloģijā dažādu smagu un līdz šim neārstējamu vēža veidu ārstēšanai.
Vairāk par konferenci
Reģistrācija


Back
Zvanīt