Uzdod savu jautājumuclose
* - Obligātie lauki

Mums ir 5 gadi!

IVF Riga
https://www.ivfriga.lv/jaunumi.html2018-03-12

2018. gada 12. martā ir mūsu klīnikas dzimšanas diena. Mēs svinam 5 gadus!
No sākuma atvērta kā neauglības ārstēšanas klīnika, tagad iVF Riga ir strauji augošs holdings, kas apvieno 3 inovatīvas medicīnas iestādes: neauglības ārstēšanas klīnika, reproduktīvās ģenētikas centrs un nacionālais cilmes šūnu centrs. Pieredzējušas ārstes-reproduktoloģes Dr. Violetas Fodinas vadībā, mūsu klīnikā strādā īstie profesionāļi savā jomā: ārsti-reproduktologi, ģenētiķi, embriologi, šūnu tehnoloģiju speciālisti, biotehnologi, laboratorijas speciālisti.
5 gadu laikā mēs sasniedzām augstus rezultātus, pastāvīgi turot roku uz pulsa un nemitīgi uzlabojot kvalitāti, pielietojot mūsdienu medicīnas inovatīvus sasniegumus ikdienas praksē un izmantojot individuālu pieeju katram pacientam. Kopš iVF Riga klīnikas atvēršanas, ar mūsu speciālistu palīdzību pasaulē nāca vairāk kā 3000 mazuļu.
Starptautiskā atzinība un balvas no prestižām medicīnas organizācijām nodrošina mūsu klīnikas augsto profesionālās darbības līmeni un tās atbilstību visaugstākajiem starptautiskajiem ārstniecības standartiem.
Paldies visiem mūsu draugiem un partneriem par atbalstu un ticību mūsu profesionalitātē, spēkos un spējās! Mēs apņemamies turpināt censties sasniegt jaunus sasniegumus un ar prieku darīt visu iespējamo, lai mūsu pacienti varētu kļūt par laimīgiem vecākiem!

 


Back
Zvanīt