Uzdod savu jautājumuclose
* - Obligātie lauki

Neauglība: daži iespējamie iemesli

IVF Riga
https://www.ivfriga.lv/jaunumi.html2020-07-16

Klīnika iVF Rīga specializējas sieviešu un vīriešu neauglības diagnostikā un ārstēšanā. Mēs varam palīdzēt sarežģītos neauglības gadījumos:

Sievietēm,
kurām ir slikta olnīcu atbilde (Poor ovarian response): sievietes olnīcas sāk zaudēt savu reproduktīvo potenciālu. Ir svarīgi zināt, ka olšūnu krājumi olnīcās samazinās ne tikai ar vecumu.
Slikta vai negatīva atbilde uz olnīcu stimulāciju var būt pietiekami jaunā vecumā, jo sliktas atbildes iemesli ir ne tikai ovariālas rezerves samazināšanās ar vecumu, bet arī iespējamie ģenētiskie traucējumi, medicīniskā ārstēšana, vides faktori, kas izraisa olnīcu izsīkšanu jaunībā.

Vīriešiem, kuriem ir:

  • oligozoospermija - samazināta spermatozoīdu koncentrācija;
  • azoospermija – ejakulātā nav atrodami spermatozoīdi.

Ja esat saskāries ar šīm problēmām, iVF Riga klīnika var palīdzēt!

Mums ir izstrādāta sava taktika pacientu ārstēšanai ar sliktu atbildi, izstrādāti un pielietoti individuālie ārstēšanas plāni katram pacientam, un mēs esam sasnieguši ļoti labus rezultātus!

Ja ir diagnosticēta oligozoospermija vai azoospermija, ir ieteicama androloga konsultācija, kurš komentēs rezultātus, kā arī piedāvās iespējamos risinājumus un individuālu ārstēšanas plānu vienīgajā Latvijā Eiropas Androloģijas Akadēmijas sertificētajā Androloģijas centrā iVF Riga.


Back
Zvanīt