Uzdod savu jautājumuclose
* - Obligātie lauki

Nosaukumu maiņa

IVF Riga
https://www.ivfriga.lv/jaunumi.html2014-07-07

Godājamie pacienti!

 

Ava Riga klīnika, sakarā ar paplašināšanos un divu nozīmīgu nodaļu dibināšanu – ģenētisko centru un vienīgo Eiropas valstīs oficiālo ģenētiskā materiāla (spermas, olšūnu, embriju) banku – kopš 22. jūlija 2014. gada, tiek dēvēta par iVF Riga

Mūsu klīnika strauji attīstās un paplašinās. Mēs ar lepnumu un prieku vēlamies Jūs informēt, ka atverām divas unikālas nodaļas:

 

  • Ģenētisko centru, kurā tiek sniegtas ģenētiķa konsultācijas un veikta embriju izmeklēšana, izmantojot pirmsimplantācijas ģenētisko diagnostiku (PGD) ar aCGH metodi. Šī metode ļauj noteikt embrija hromosomālās patoloģijas līdz embrija pārnešanai dzemdes dobumā varētu izvēlēties embriju ar lielāko potenciālu implantēties un pilnvērtīgi attīstīties.
  • Vienīgo Eiropas valstīs oficiālo reproduktīvo šūnu (spermas, olšūnu un embriju) banku, kur tiek uzglabātas kā pacientu reproduktīvas šūnas, tā arī donoru.

KlīnikaAva Riga, ieviešot jaunu zīmolu – iVF Riga, saglabās visu sakrāto pieredzi, uz kuras pamatojās līdzšinējā klīnikas darbība. Visi līgumi un vienošanās, kas tika noslēgti ar Ava Riga klīniku, pēc nosaukuma maiņas uz iVF Riga, paliek spēkā. Klīnika, dr. Violetas Fodinas vadībā, paliek savā līdzšinējā vietā, Rīgas pilsētas centra klusajā daļā, Zaļā ielā, 1.

Sakara ar paplašināšanos, klīnikā tika piesaistīti pieredzējuši speciālisti medicīnas, ģenētikas un embrioloģijas sfērā.


Back
Zvanīt