Uzdod savu jautājumuclose
* - Obligātie lauki

Spermas analīzes - kvalitatīvi, ātri, plašākais spektrs

IVF Riga
https://www.ivfriga.lv/jaunumi.html2016-03-10
iVF Riga ir vienīgā no Latvijas privātklīnikām, kas ir sertificēta pēc plašākā spektra spermas analīzēm: ir ieguvusi LATAK akreditāciju atbilstības standarta prasībām ISO 15189:2013. Starptautiskā kvalitātes sertifikāta īpašnieks spermas testēšanas jomā Labquality Certificate 2014. Klīnika iVF Riga vēlas Jūs informēt par iespēju pacientiem ātri un kvalitatīvi veikt dažādu veidu spermas analīžu testus. Pateicoties plaša spektra spermas analīzēm, kuri ir pieejami mūsu klīnikā, ir iespējams noteikt diagnozi un precizēt vīriešu neauglības cēloņus, lai izvelētos tālāko stratēģiju un sastādīt pareizu ārstēšanas plānu. Detaļas, kuras iespējams noteikt, izmantojot spermas izmeklēšanu pirms mākslīgās apaugļošanas procedūras, dod padomu, kādu ārstēšanas metodi izvēlēties katrā konkrētā gadījumā.
  • Viena no pirmajām analīzēm, ko iesaka veikt, ir viriesu-neauglibas-arstesana-andrologija/spermogramma.htmlspermas analīze (spermogramma), lai pārbaudītu spermas vispārējo kvalitāti – noteikt spermatozoīda koncentrāciju ejakulātā, to kustīgumu un morfoloģiju.
  •  Ja, veicot spermas analīzi, visi rādītāji ir normas robežās, bet grūtniecība diemžēl neiestājas, tad ieteicams veikt bioķīmisko spermas izmeklēšanu - funkcionalitātes testu (HBA-testu), kurš nosaka spermatozoīda briedumu un spēju apaugļot olšūnu dabiskā ceļā.
  •  DNS fragmentācijas tests uzrāda, vai pastāv iespēja apaugļot olšūnu dabiskā ceļā, vai vīrieša faktors kalpo par iemeslu spontāni pārtrauktai grūtniecībai.
  •  OxiSperm tests ļauj noteikt spermatozoīdu DNS fragmentācijas iemeslu un oksidatīvu stresu spermatozoīdiem, ja vīrietim ir konstatētas reproduktīvās sistēmas infekcijas vai iekaisumslimība, varikocele, autoimūnās un sistēmas saslimšanas, kā arī, ja ir novērota apkārtējās vides kaitīgo faktoru ietekme uz organismu.
  •  Fruktozes un alfa-glikozidāzes testus ietiecams veikt azoospermijas gadījumā (ejakulātā nav spermatozoīdu), lai atbildētu uz jautājumu – ir vai nav obstruktīvi cēloņi vīriešu neauglībai.
  •  Klīnikas iVF Riga Reproduktīvās ģenētikas centrs piedāvā jaunu diagnostiku vīrieša neauglībai – Y hromosomas AZF reģiona molekulāro testēšanu, kura tiek nozīmēta smagas vīrieša neauglības gadījumā – oligospermijas un azoospermijas.
iVF Riga klīnika var arī sniegt palīdzību citām klīnikām un privātām medicīnas iestādēm ar diagnozes noteikšanu.

Back
Zvanīt