Uzdod savu jautājumuclose
* - Obligātie lauki

Starptautiskā zinātniski praktiskā konference Jekaterinburgā

IVF Riga
https://www.ivfriga.lv/jaunumi.html2019-05-22

2019. gada 17. -18. maijā Jekaterinburgā (Krievija) notika Starptautiskā zinātniski praktiskā konference “Inovācijas reproduktīvajās tehnoloģijās”.
Par konferences rīkotājiem kļuvuši pazīstamas Krievijas un ārvalstu reproduktoloģijas asociācijas un klīnikas, galvenais organizators - Klīniskais reproduktīvās medicīnas institūts (Jekaterinburga, Krievija).
Konferencē pulcējās domubiedri no daudzām valstīm, ieskaitot Krieviju, Izraēlu, Japānu, Dienvidāfriku, Franciju, Gruziju, Igauniju, Latviju.

Mūsu valsti konferencē pārstāvēja Dr. Juris Ērenpreiss, starptautiski sertificēts andrologs, seksopatologs, seksologs, Eiropas Androloģijas Akadēmijas loceklis. Savā ziņojumā Dr. Ērenpreiss stāstīja par jaunākajām vīriešu neauglības diagnostikas un ārstēšanas metodēm, kā arī par vīriešu neauglības ģenētisko un neģenētisko iemeslu mūsdienu redzējumu; akcentēja dalībnieku uzmanību uz ķirurģiskās iejaukšanās pareizu piemērošanu vīriešu neauglības ārstēšanā: TESA/PESA (biopsija ar adatu) – vai TESE (spermatozoīdu ķirurģiskā ekstrakcija), uz spermas funkcionalitātes testa un spermas DNS fragmentācijas testa nozīmīgumu, veicot vīrieša izmeklēšanu; nosauca Eiropas Androloģijas Akadēmijas rekomendācijas un vadlīnijas vīriešu neauglības diagnostikai un ārstēšanai.  

Kopumā plaša zinātniskā konferences programma ir iekļāvusi dažādu valstu atdzītu spīkeru ziņojumus par visaktuālākajām reproduktoloģijas tēmām. Starp tiem ir bioloģisko pulksteņu nepielūdzamā “tikšķēšana” un sievietes olnīcu rezerves samazināšanās ar gadiem; jaunas iespējas palielināt IVF programmas rezultātus, izmantojot spermas funkcionalitātes testu; inovatīvas spermatozoīdu selekcijas metodes, izmantojot ICSI procedūru; modernas ārstēšanas metodes sievietēm ar “slikto olnīcu atbildi” un daudzi citi.

Konferences noslēgumā dalībnieki īpaši atzīmēja ļoti labu, viesmīlīgu konferences atmosfēru un pateicās organizatoriem par brīnišķīgu iespēju diskutēt ar kolēģiem, saņemt jaunas zināšanas, dzirdēt un apspriest pēdējos zinātniskos sasniegumus.


Back
Zvanīt