Uzdod savu jautājumuclose
* - Obligātie lauki

International Conference on Reproductive Medicine, Andrology and Genetics

iVF Riga organizē "International Conference on Reproductive Medicine, Andrology and Genetics", kas norisināsies 2020. gada 24. aprīlī. Konferencē piedalīsies vadošie ārzemju lektori, vietējie un ārzemju ārsti, zinātnieki, ģenētiķi, lai apspriestu jaunākās inovācijas reproduktoloģijas, androloģijas un ģenētikas nozarēs. Konferences mērķis ir informēt tās apmeklētājus par reproduktoloģijas un androloģijas jomas aktualitātēm un ģenētisko analīžu pielietojumiem, to svarīgumu un nepieciešamību.
Konference pulcēs kopā ap 100 dalībnieku no Itālijas, Nīderlandes, Spānijas, Baltijas valstīm. Konferencei ir plaša mērķauditorija – ginekologi, reproduktologi, urologi, andrologi, ģenētiķi, endokrinologi, ģimenes ārsti. Konferences norises vieta būs viesnīca Mercure Hotels, Elizabetes iela 101, Rīgā, Latvijā.

Datums: 24.04.2020
Laiks: 8:00 – 19:00
Norises vieta: Mercure Hotels, Elizabetes iela 101, Rīga, Latvija.
From Riga International Airport:
Bus No 22 (Airport – Abrenes Street) to Central Station (11 km; 35 min.)
Riga Central Station: 290 m (2 min. by walk)


                 
Konferences oficiālā valoda: angļu


Konferences programma:

Pievēršam uzmanību: visi konferences dalībnieki saņems konferences dalībnieka sertifikātus ar tālākizglītības punktiem (TIP).

Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija!  Reģistrēties:

Laipni lūdzam uz konferenci!

Mūsu partneri:

                  


***

Latvian Annual IVF - Cell therapy meeting

iVF Riga ikgadējā starptautiskā konference

2020. gada 7. februārī klīnika iVF Riga un iVF Riga Cilmes šūnu centrs organizē starptautisku konferenci “Latvian Annual IVF - Cell therapy meeting” ar Latvijas, Lietuvas, Zviedrijas, Somijas, Apvienotās Karalistes un Spānijas lektoru piedalīšanos.

Laiks: 15:00 – 19:30
Norises vieta: AC Marriott Hotel Riga (Dzirnavu iela 33, Riga)
Konferences oficiālā valoda: angļu


Konferences programma veltīta šūnu tehnoloģijām un reģeneratīvajai terapijai, vīriešu dzimumšūnu cilmes šūnu radīšanas iespējām, onkoloģisko slimību ārstēšanai, izmantojot cilmes šūnas. Šīs tēmas būs interesantas gan ārstiem-speciālistiem (ginekologiem, andrologiem, urologiem, onkologiem, imunologiem), gan ģimenes ārstiem, biotehnologiem un laboratorijas speciālistiem.
Mūsu dalībniekiem tiks dota unikāla iespēja uzzināt daudzsološākās pieejas no tādiem pasaules līmeņa ekspertiem, kā Jan-Bernd Stukenborg, PhD (Zviedrija), prof. Jorma Toppari (Somija), Domas Vaitiekus, MD (Lietuva), Jose Medrano, MD, PhD (Spānija), Rod Mitchell, PhD (UK).
Konferences mērķis ir nodrošināt komunikācijas platformu speciālistiem no Latvijas un visas Eiropas, kā arī Latvijas ārstu izglītību.

Konferences programma:

Pievēršam uzmanību: visi konferences dalībnieki saņems konferences dalībnieka sertifikātus ar tālākizglītības punktiem (TIP).

Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija!
Reģistrācija ir atvērta mūsu mājaslapā:
  ivfrigastemcells.lv/en/news/conference/registration/

Laipni lūdzam uz konferenci!


Mūsu partneri:


                                               ***

Konference "Ieviestās inovācijas Latvijas medicīnā" Cēsīs

Cienījamie kolēģi!
Aicinām Jūs piedalīties klīnikas iVF Riga organizētajā konferencē “Ieviestās inovācijas Latvijas medicīnā”, kas norisināsies Cēsīs 12. jūnijā no plkst. 13:00 līdz 17:30.
Jums būs iespēja dzirdēt prezentācijas no vadošajiem iVF Riga klīnikas speciālistiem par šobrīd ļoti aktuālām tēmām – modernās izmeklēšanas iespējas pie sieviešu un vīriešu neauglības, jaunākās ģenētiskās laboratorijas iespējas, cilmes šūnas, grūtniecības novērošana pēc mākslīgās apaugļošanas. Pēc konferences būs laiks diskusijām un jautājumiem.
Konferences programma ir pievienota.
Lūdzam savu dalību pieteikt, rakstot uz e-pastu: dace.serge@ivfriga.eu
Lūdzam reģistrēties savlaicīgi, jo dalībnieku skaits ir ierobežots.
Uz drīzu tikšanos!

***

3. ikgadēja starptautiskā konference “Reproduktoloģija, ģenētika un biotehnoloģijas”

Par konferenci

Datums: 20.10.2017.

Laiks: 8:15 – 18:30

Vieta: Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel (Elizabetes iela, 55, Centra rajons, Rīga, LV-1010)

8.0 TIP punkti (TIP2017/495)


Ar prieku paziņojam, ka 2017. gada 20. oktobrī neauglības ārstēšanas un reproduktīvās ģenētikas klīnika iVF Riga un Pirmais nacionālais cilmes šūnu centrs iVF Riga organizē un rīko 3. ikgadējo starptautisko konferenci “Reproduktoloģija, ģenētika un biotehnoloģijas”, kura jau kļuvusi tradicionāla.

Konferences norises vieta - Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel (Elizabetes iela, 55, Centra rajons, Rīga, LV-1010). Konferenci atbalsta klīnikas partneri.

Konferencē apspriedīs jaunākos pētījumus un progresīvas ģenētikas metodes, šūnu terapijas un reproduktoloģijas jomā. Konferencē piedalīsies vadošie speciālisti no Latvijas, Lietuvas, Norvēģijas, Anglijas, Izraēlas, Spānijas, Beļģijas.

Konferences programmā paredzētas divas sesijas. Pirmajā sesijā, kas veltīta šūnu tehnoloģijām un reģeneratīvai terapijai, tiks izskatīti inducēto pluripotento cilmes šūnu lietošanas iespējas neirodeģeneratīvo saslimšanu gadījumos. Fillipo Zambelli no Briseles brīvās universitātes (Vrije University, Brussel, Belgium), dalīsies ar zināšanām cilmes šūnu izmantošanas jautājumos ginekoloģisko saslimšanu ārstēšanā. Adomas Bukauskas no Viļņas Universitātes slimnīcas stāstīs par mezenhimālo cilmes šūnu izmantošanas iespējām transplantāta atgrūšanas slimības gadījumos. Konferences dalībnieku uzmanībai tiks prezentētas arī šūnu produktu kvalitātes kontroles un to pielietošanas efektivitātes jautājumi. Jan-Bernd Stukenborg, Karolinska Universitātes slimnīcas (Zviedrija) asociētais profesors, pastāstīs, cik tālu zinātne pavirzījies uz priekšu cilmes šūnu pielietošanas vīriešu gametu ražošanas jomā. Dr. Zita Krūmiņa, Rīgas Stradiņa universitātes bioloģijas un mikrobioloģijas fakultātes speciāliste, dalīsies ar konkrētiem gadījumiem, kur tika izmantotas cilmes šūnu terapijas retu ģenētisku saslimšanu ārstēšanā.

Otrajā sesijā, kas tiks veltīta ģenētikas un reproduktīvās medicīnas jautājumiem, uzstāsies speciālisti ar ilggadēju pieredzi no Latvijas, Spānijas, Lielbritānijas un Zviedrijas. Sesijas laikā  lektori stāstīs par saviem sasniegumiem preimplantācijas ģenētikas testēšanas pielietošanā (PGS un PGD), kas dod iespēju ieņemt bērniņu un laist pasaulē ģenētiski veselu bērnu. Īpašs uzsvars tiks likts uz grūtniecības neiznēsāšanas problēmām. Lektori arī pievērš uzmanību kvalitātes jautājumiem, veicot ģenētisko pētījumu.

Dalība 3. ikgadējā starptautiskā konferencē “Reproduktoloģija, ģenētika un biotehnoloģijas” dos iespēju dažādu nozaru speciālistiem iepazīties ar progresīviem, zinātniskiem sasniegumiem reproduktīvā medicīnā un šūnu tehnoloģijās. Konferences dalībnieki varēs saņemt atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem, iegūt jaunas zināšanas, lai pēc tam droši tās varētu izmantot savā ikdienas praksē.

Pievēršam uzmanību: visi konferences dalībnieki saņems konferences dalībnieka sertifikātus ar tālāk izglītības punktiem (TIP).

Konferences dalībnieku reģistrācijas informācija tiks ievietota pēc 20. augustā.

Sekojiet līdzi mūsu publikācijām!

Mūsu partneri:

                             

Konferences programma

8:15 – 9:15 Reģistrācija

9:15 – 9:30 Atklāšanās ceremonija / Dr. Violeta Fodina, neauglības ārstēšanas un reproduktīvās ģenētikas klīnikas iVF Riga vadītāja, Latvija.

Pirmā sesija: Cilmes šūnas

9:50 – 10:15 Uz iPSC balstīta neirodeģeneratīvo slimību modelēšana. / Aleksandra Aizenštadta, bioloģisko zinātņu kandidāts, Norvēģu cilmes šūnu pētījumu centrs, Oslo universitātes slimnīca,
molekulārās medicīnas fakultāte, pamata medicīnas zinātņu institūts, Oslo Universitāte, Norvēģija.
10:15 – 10:40 Cilmes šūnas kā potenciāls vīrišķo gametu avots – kur esam šodien? / Jans Bernds Stukenborgs, asociētais profesors, Sieviešu un bērnu veselības departaments, Karolinskas institūta
klīniskā universitātes slimnīca, Zviedrija.

10:40 – 11:00 – Kafijas pauze

11:00 – 11:25 Cilmes šūnu terapijas reproduktīvajai sistēmai. / Fillipo Zambelli, PhD, Cilvēka reprodukcijas un ģenētikas pētījumu grupas pārstāvis, Medicīnas un farmācijas fakultāte, Vrije
Universiteit, Brussel, Beļģija.
11:25 – 11:50 Mezenhimālās stromālās šūnas steroīdu rezistentas transplantāta atgrūšanās ārstēšanai./ Adomas Bukauskas, Viļņas Universitātes slimnīca, Lietuva.
11:50 – 12:15 Tiks paziņots. / Dr Gareth J. Sullivan, Norvēģijas Cilmes šūnu pētījumu centrs, Oslo universitātes slimnīca, Norvēģija.
12:15 – 12:40 Šūnu marķēšana ar paramagnētiskajām nanodaļiņām - instruments šūnu produktu kinētikas pētījumiem. / Natella Enukashvili, bioloģisko zinātņu kandidāts, Krievijas Zinātņu akadēmijas
Citoloģijas institūta vecākais pētnieks, Krievija.
12:40 – 13:05 Plūsmas citometrijas pielietošana cilmes šūnu analīzei. / Sergejs Nikuļšins, medicīnas zinātņu doktors, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas laboratorija, Latvija.

13:05 – 13:30 – Diskusija
13:30 – 14:30 – Pusdienas

Otrā sesija: Medicīniskā ģenētika

14:30 – 14:55 Prenatālās un preimplantācijas ģenētiskās diagnostikas kvalitātes uzlabošana. / Rozalinda Heistingsa, PhD, Citoģenētikas ārējās kvalitātes novērtēšanas dienests, Apvienotā Karaliste.
14:55 – 15:20 Molekulārās izmeklēšanas rezultātu pielietošana klīniskajā praksē. / Dr. Liene Korņejeva, ārsts-ģenētiķis, iVF Rīga, Latvija.
15:20 – 15:45 Neauglības ģenētika. Ko testēt? / Luiss A. Alkarazs, BIORRAY, Spānija.
15:45 – 16:10 PGS-aCGH rezultāti paaugstināta vecuma sievietēm ar daudziem embrijiem. / Jeļena Fjodorova, bioloģisko zinātņu kandidāts, ģenētiskās laboratorijas vadītāja, «AVA-PETER», Krievija.

16:10 - 16:35 – Kafijas pauze

16:35 – 17:00 Cilmes šūnu transplantācija retām ģenētiskām saslimšanām. Gadījuma ziņojumi. / Dr. Zita Krūmiņa, Bioloģijas un mikrobioloģijas fakultāte, Rīgas Stradiņa universitāte, Latvija.
17:00 – 17:25 „Karsti” jaunumi imunoģenētikā un transplantācijā. / Dr. Moše Izraēli, Audu tipēšanas laboratorijas direktors, I. Rabīna medicīnas centrs, Izraēla.
17:25 – 17:50 Ļaundabīgo hemato-onkoloģisko audzēju ģenētiskā un citoģenētiskā testēšana. / Katrina Racka, PhD, Citoģenētikas ārējās kvalitātes novērtēšanas dienests, Apvienotā Karaliste.
17:50 – 18:15 Cilvēka embrija ģenētiskais aizsākums. / Virpi Tohonen, PhD, Karolinskas institūta klīniskā universitātes slimnīca, Zviedrija.

18:15 – 18: 30 – Diskusija

18:30 – 18: 40 – Slēgšanas ceremonija

PROGRAMME​​​​​​​

Klīnikas konference "Ieviestās inovācijas Latvijas medicīnā"

Ar prieku paziņojam, ka šī gada 28. februārī klīnika "iVF Riga" aizsāks jaunu tradīciju - mediķiem paredzēto izglītojošo konferenču ciklu "Ieviestās inovācijas Latvijas medicīnā".

Konferences tiek plānotas dažas reizes ik mēnesi.

Mūsu konferenču cikla mērķauditorija - ģimenes ārsti, kā arī ginekologi-dzemdību speciālisti.

Konferences laikā mūsu klīnikas speciālisti dalīsies ar savām zināšanām un pieredzi sekojošos jautājumos:

  • Kā rīkoties ar pacientiem, kuriem ir noticis spontānais aborts(Dr. Violeta Fodina);
  • Neauglības izmeklēšana no A līdz Z(Dr. Irina Kovaļova, Dr. Alīna Seļezņova);
  • Jaunievedumi medicīnā – PGS un PGD(Dr. Liene Korņejeva);
  • Cilmes šūnas: nabassaites asins izmantošanas veidi(Dr. Uldis Bērziņš).

Piešķirtie TIP punkti: 1.8

Plānotie datumi: 28.02.2017; 28.03.2017; 04.04.2017; 02.05.2017; 16.05.2017.

Laiks: 14:00 – 17:00

Vēlamies vērst uzmanību, ka dalība konferencē ir bez maksas un katras konferences dalībnieku skaits ir ierobežots, tādēļ aicinām pieteikties laicīgi, lai paspētu rezervēt sev ērtāko datumu!

Pieteikties un rezervēt datumu: lilija.agzamova@ivfriga.eu

Nelielai atslodzei, konferences ietvaros plānojam gardu kafijas pauzi un ekskursiju mūsu klīnikā.


Zvanīt