Uzdod savu jautājumuclose
* - Obligātie lauki

Embriju sasaldēšana

Ja pēc apaugļošanas ir izdevies iegūt vairāk embrijus, nekā nepieciešams uz embriju transfēru vai, ja pašreizējā cikla laikā nav iespējams embriju transfērs, tad pēc pacientu vēlēšanās embrijus iespējams sasaldēt ļoti zemā temperatūrā un uzglabāt šķidrajā slāpeklī. Šie embriji var tikt izmanoti atkārtotam mēģinājumam, ja iepriekšējais transfērs nebija ar pozitīvu iznākumu, un ja pāris vēlas vēl bērnus nākotnē.
Embrijus sasaldē tajā pašā dienā, kad tiek veikts embriju transfērs, vai, ja tie ir 3 dienas embriji, tad ir iespējams tos audzēt līdz blastocistas stadijai un tad sasaldēt. Kad pāris ir gatavs mazulim, embriji tiek atsaldēti un tos var izmantot otrajam mēģinājumam (ja ir negatīvs rezultāts pēc ART procedūras un / vai plānojot kārtējo ģimenes pieaugumu).
Embriji tiek atsaldēti dienā, kad notiek embriju transfērs, un pārnesti dzemdes dobumā kopā ar šķidrumu, izmantojot tievu katetru un ultraskaņas kontroli. Šī procedūra ir pilnīgi nesāpīga un notiek bez anestēzijas.
Dažreiz vispirms ir nepieciešama endometrija (dzemdes gļotādas) sagatavošana, izmantojot hormonālo preparātu terapiju, un vienmēr ir būtiska USG kontrole, bet atkārtota stimulēšana un olnīcu punkcija nav nepieciešama.
Embrijus, saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu, var uzglabāt līdz 10 gadiem.

Klīnikas iVF Riga īpašais piedāvājums:

ja Jums ir sasaldēti embriji, kas tiek glabāti citās klīnikās Latvijā, mēs nodrošinām šo embriju drošu transportēšanu uz mūsu klīniku īpašos Djuāra traukos, nekaitējot saldētiem embrijiem.

Visus transporta izdevumus maksā mūsu klīnika!

Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, sazinieties ar mūsu pacientu koordinatoriem!

 

Zvanīt