Uzdod savu jautājumuclose
* - Obligātie lauki

Vīriešu reproduktoloģijas check-up programma

IVF Riga
https://www.ivfriga.lv/noderigi/raksti.html2020-11-16
iVF Riga – augsto standartu daudznozaru klīnika. Rūpējoties par mūsu pacientiem, mēs nodrošinām profesionālu un efektīvu palīdzību ne tikai tad, ja ir problēma kļūt par vecākiem, bet arī visiem, kuri ir orientēti uz veselīgu un kvalitatīvu dzīvi ilgtermiņā.

VĪRIEŠIEM, kuri vēlas pārbaudīt vai uzlabot savu vispārējo veselības stāvokli, mēs piedāvājam komplekso izmeklēšanu:

Reproduktoloģijas check-up programma

1. Koordinējošā ārsta sākotnējā konsultācija
(Ārsta androloga / urologa konsultācija: saruna ar pacientu, apskate, anamnēzes ievākšana, veselības stāvokļa novērtējums, akceptēšana programmā)

2. Analīzes (17 rādītāji)
(Pilna asins aina, bilirubīns, ALAT, ASAT, urea, kreatinīns, CRO, glikoze, holesterīns, hormoni, PSA, D vitamīns, urīna analīze un citas analīzes)

3. Spermas izmeklējumi
(Spermas analīze (spermogramma), MAR-tests, Interleikīns 6 spermā)

4. Sēklinieku maisiņa orgānu ultrasonogrāfijas diagnostika (USG)
Tiek izvērtēta sēklinieku attīstības pakāpe un kapacitāte. Izslēgtas dažādas patoloģijas kā cistas, sēklinieku audzēji (biežākie ļaundabīgie audzēji jauniem vīriešiem vecumā līdz 50 gadiem), iekaisumi. Izvērtē sēklinieku vēnu varikozu paplašinājumu jeb varikocēli, novērtējot, vai pastāv indikācijas tās operatīvai ārstēšanai. Procedūra ir nesāpīga un nekaitīga.
Klīnikā iVF Riga procedūru veic specializētu apmācību Florences un Romas universitāšu slimnīcās izgājis ārsts andrologs Dr. Med. Juris Ērenpreiss.

5. Koordinējošā ārsta noslēguma konsultācija
(Koordinējošā ārsta analīžu un izmeklējumu paskaidrojumi un komentāri, ārsta slēdziens, rekomendācijas, ārstēšanas plāna izstrāde)

Programmas cena: 270 Eur*.

* Pēc ārsta rekomendācijas vai pēc klienta vēlmes, izmeklējumu plānam par papildu samaksu iespējams pievienot konsultācijas un izmeklējumus, kas nav iekļauti programmā.

Back
Zvanīt