Uzdod savu jautājumuclose
* - Obligātie lauki

Vīriešu uroloģijas check-up programma

IVF Riga
https://www.ivfriga.lv/noderigi/raksti.html2020-10-21

iVF Riga – augsto standartu daudznozaru klīnika. Rūpējoties par mūsu pacientiem, mēs nodrošinām profesionālu un efektīvu palīdzību ne tikai tad, ja ir problēma kļūt par vecākiem, bet arī visiem, kuri ir orientēti uz veselīgu un kvalitatīvu dzīvi ilgtermiņā.

VĪRIEŠIEM, kuri vēlas pārbaudīt vai uzlabot savu vispārējo veselības stāvokli, mēs piedāvājam komplekso izmeklēšanu:

Uroloģijas check-up programma

1. Koordinējošā ārsta sākotnējā konsultācija
(Ārsta androloga / urologa konsultācija: saruna ar pacientu, apskate, anamnēzes ievākšana, veselības stāvokļa novērtējums, akceptēšana programmā)

2. Analīzes (20 rādītāji)
(Pilna asins aina, bilirubīns, ALAT, ASAT, glikoze, holesterīns, hormoni, PSA, D vitamīns, urīna analīze un citas analīzes)

3. Transabdominālā vai transrektālā prostatas ultrasonogrāfijas izmeklēšana
(Viens no ultrasonogrāfijas veidiem: priekšdziedzeri jeb prostatu apskata caur vēdera sienu vai caur taisno zarnu)

4. Dzimumlocekļa asinsvadu doplerogrāfija
Procedūras laikā tiek izvērtēts, vai normāli funkcionē dzimumlocekļa artērijas, kuras sauc par kavernozām artērijām. Samazināta asins plūsma šajās artērijās ir viens no biežākajiem iemesliem erekcijas traucējumiem, it sevišķi smēķētājiem, vīriešiem ar lieko svaru vai augstu holesterīna līmeni. Dzimumlocekļa artērijas ir pēc diametra vienas no smalkākajām artērijām vīrieša organismā, tādēļ vīrieša sirds-asinsvadu saslimšanas pirmā izpausme var būt tieši erekcijas problēmas. Procedūras laikā ne tikai tiks noteikts šo artēriju stāvoklis un izvērtēts, vai tas nav par iemeslu vīrieša erekcijas traucējumiem, bet arī tiks noteikts risks nopietnākām sirds-asinsvadu sistēmas saslimšanām kā koronāro artēriju stenozēšanās un infarkts. Procedūra ir nesāpīga un nekaitīga.
Klīnikā iVF Riga procedūru veic specializētu apmācību Florences un Romas universitāšu slimnīcās izgājis ārsts andrologs Dr. Med. Juris Ērenpreiss.

5. Koordinējošā ārsta noslēguma konsultācija
(Koordinējošā ārsta analīžu un izmeklējumu paskaidrojumi un komentāri, ārsta slēdziens, rekomendācijas, ārstēšanas plāna izstrāde)

Programmas cena: 260 Eur*.

*Pēc ārsta rekomendācijas vai pēc klienta vēlmes, izmeklējumu plānam par papildu samaksu iespējams pievienot konsultācijas un izmeklējumus, kas nav iekļauti programmā:

  • Digitālā rektālā pārbaude (DRP)
  • Urīna nesaturēšanas novērtēšana un diagnosticēšana
  • Sēklinieku maisiņa orgānu ultrasonogrāfijas diagnostika
  • Papildanalīzes

Back
Zvanīt